Annie Sloan

CHALK PAINT™ dekoratīvas krāsas. Latvijas pārstāvis

LAIPNI LŪDZAM!

Par Annie Sloan, krāsam un lielām iespējam...


Annie Sloan ir māksliniece un dekoratore no Oksfordas. Viņa izgudroja un patentēja dekoratīvas krāsas Chalk Paint jau 1990. gadā. Tās ir dekoratīvas krāsas speciāli izgatavotas mēbeļu atjaunošanai, sienas, grīdu un citu virsmu krāsošanai. Galvenā to īpašība - virsmu pirms krāsošanas nevajag speciāli sagatavot. BEZ pulēšanas, BEZ gruntēšanas! Var krāsot uzreiz uz jaunā un vecā koka, krāsotā un lakotā koka, metāla, plastikas, betona, ķieģeļa, auduma un citām virsmām. Var krāsot gan iekšā, gan ārā un iegūt pilnīgi matētu un maigu efektu.

Oficilā mājāslapa: www.anniesloan.com

Annija Sloana uzsāka savas radošās gaitas apgūstot mākslinieces arodu universitātē. 1970-to gadu vidū, pēc tās pabeigšanas, nolēma pievērsties dekoratīvajiem darbiem. Tai pašā laikā viņa jau nodarbojās ar iekštelpu apgleznošanu pēc pasūtījuma.
1987.gadā Annija sarakstīja un izdeva fenomenāli veiksmīgo „Apkopotā Dekoratīvo Krāsu Tehniku Grāmata,” kas tiek uzskatīta par šīs nozares visspilgtāko un izsmeļošāko uzskates materiālu.
1990.gadā, nespēdama samierināties ar to, ka nevar atrast krāsas, ar kurām viņai būtu vēlme darboties un realizēt savas idejas, Annija, pielietojot savas zināšanas un prasmes krāsu teorijā, krāsvielām, pigmentiem un mākslas vēsturi, radīja dekoratīvo krāsu sēriju Chalk Paint®.
2000.gadā, Oksfordā, Annija atvēra veikalu, kas tika veltīts tam, lai iepazīstinātu sabiedrību ar viņas izstrādātajām Chalk Paint® dekoratīvajām krāsām. Tas tika darīts ne tikai tās pārdodot, bet arī sniedzot to apgūšanas kursus, turpat veikalā, kā arī piedāvājot interjera dizaina pakalpojumus, arodā, kur Annija bija kļuvusi par neapšaubāmu meistaru.

Desktop Site